Entegrabilişim enticaret xml deneyimlerim

Evet bildiğiniz üzere kullandığım satın aldığım programlar ve yazılımlar hakkında sizlere zaman zaman bilgi veriyorum bu konuda yine onlardan bir tanesi.

Ürünlerimin sanal pazarlara entegrasyonu  muhasebe programı ve bayim olmayı isteyen firmalar için xml verebilmek adına entegrabilişim firmasını seçtim.İki adet hizmet  verdikleri domain mevcut sizlerde inceleyebilirsiniz entegrabilisim.com ve enticaret.net 

Çalışan arkadaşlarımızdan biri önerdi ve proje yönetmeni Murat Dişkıran beyfendi ile telefondan konuşarak ve TeamViewer üzerinden programı görerek anlaştık.Basit ve kullanışlı bir programa benziyor. (Henüz elimize geçmedi 🙂 )

30.03.2016 tarihinde 1500 tl ödeyerek 1 yıllık ödememizi gerçekleştirdik.Şuanda sanırım ürünlerimiz çekiliyor işlemler yapılıyor.

Entegrabilişim xml api program Avantajları Neler ?

Entegrabilişim xml api Program Kullanımı Basit mi ?

Bizim gibi e-ticaret işlemleri yapan insanlar için en önemlisi Entegra bilişim Teknik Destek Yeterli mi Hızlı mı bu tip konuların hepsini tarihleri ile birlikte güncelleyerek siz değerli okurlarım ve meslektaşlarım ile paylaşacağım.

24.04.2016

Programın ücretini ödeyeli neredeyse bir ay olacak ancak e-ticaret siteleri için gerekli olan bir özelliği çözemediler.Ben bir yazılımcı tuttum sorunun çözülmesi için ancak malesef yazılımcıya da yardımcı olmadıkları için yazılımcı bana şikayet ederek işi bıraktı.

Ben sadece sanal pazarlarda ürün satacağım diyorsanız bu program bir derece işinizi görebiliyor.(Gerçi sadece sanal pazarlarda ürün satmak için aylık 50 tl ye web tabanlı programlar var yani sadece sanal pazar için bu kadar para verilmez) Ama benim kendi sitem var ve oradan da satış yapıyorum sanal pazardan da satış yapıyorum tam otomasyon sağlansın derseniz o zaman entegra bilişim’in yaptığı bu program malesef işe yaramıyor.Onlara göre yarıyor da parayı verdiğiniz zaman göreceksiniz yarayıp yaramadığını.

Ha bu arada sonradan yaptığım araştırmalar neticesinde bazı anlaşmalar yaptıkları yerler var oralardan programı 250 tl daha aşağıya alabiliyorsunuz.İlla bu programı kullanacağım diye direten arkadaşlarım oradan alabilirler.

27.04.2016

Programı kullanamayınca verdiğim ücret boşa da gitmesin diyerek başka bir domain regledim kendi domainim üzerinden değil başka domain üzerinden çalışsın bari dedim (Çünkü sitenin tüm seo çalışmalarını alt üst ediyor program açıklamaların bozulması link uzantılarına id eklemek gibi zorunlu özellikleri var kaldırtamıyorsunuz) Bu ricamızı ilettik ancak şimdide sanırım isteksiz yaklaştılar bu konuya 3 gündür bekliyorum.

Satış yaparken göstermiş oldukları ilgi alaka satış sonrası teknik destekte yok.Sıfır.

15.08.2016

Programın düzeleceği güncelleneceği olmadığı için programı tamamiyle kaldırttım görüldüğü gibi 12 aylık 1500 tl ödedik ancak 4-5 ay gibi bir süre zarfı dayanabildim malesef.Programı kaldırtalı 10 gün oldu fakat biz sizden para aldık dahada önemlisi geliştirmeleri yapacağız dedik ama şu sebepten yapamadık diye arayan yok tabi ki.

Yazı tamamiyle benden sonraki insanların zarar görmemesi için hazırlanmıştır.Çünkü elinizde ki kısıtlı imkanlar ile projenizin başarılı olabilmesi için ne denli çalıştığınızı benden daha iyi kimse bilemez.